ייצוג בוועדות רפואיות

ייצוג בפני וועדות רפואיות הינו הכרחי ואף יכול להביא להבדל בין דחית התביעה לבין הצלחתה.

משרדנו מעניק ליווי משפטי הכולל טיפול משפטי מקיף על ידי עורך דין מומחה בייצוג בוועדות רפואיות בכל הקשור לתביעתכם. היתרון הוא כי המייצג טוען בשמכם טענות בפני הוועדה הרפואית ודואג כי זכויותיכם ישמרו. יש צורך כי בטרם פניה לוועדה רפואית, התיק הרפואי יהיה מסודר. במידה וחסרים בתיק מסמכים או בדיקות רלוונטיות, יופנה הלקוח לרופאים המתאימים ובכך נשפר משמעותית את סיכויי ההצלחה בתיק.

משרדנו עובד בשיתוף פעולה עם מומחים רפואיים המתמחים במתן חוות דעת רפואיות מול המוסד לביטוח לאומי ואף לצורך מתן ייעוץ. משרדנו בקיא בתקנות על בסיסן נקבעות הנכויות הרפואיות ויודע לתת מענה ללקוח לצורך הכרה בתביעתו במוסד לביטוח לאומי ולקבלת הפיצוי המקסימאלי.

יש צורך לשים דגש לעניין נטיית הוועדות הרפואיות לרעת התובע. הסיבות לכך הם רבות ומגוונות אך העיקרית שבהן היא הסיבה כי קופת המוסד לביטוח לאומי משולמת על ידי אוצר המדינה ולכן, ינשה נטייה לשמור על קופת המדינה.

לכן, ובצירוף עם הידע הרפואי הרב של עורך הדין, אנו ממליצים על קבלת ייצוג רפואי מול המוסד לביטוח לאומי.

לא פעם מעדיף הנפגע לייצג עצמו מול המוסד לביטוח לאומי ואף זוכה לנכות אשר מזכה בפיצוי כספי. מה שהוא לא יודע הוא שהנכות שקיבל הינה נמוכה משמעותית מהנכות לו זכאי בהתאם לתקנות והפיצוי שאותו קיבל, נמוך משמעותית מהפיצוי לו היה זכאי אילו היה משתמש בשירותיו של עורך דין הבקיא בתחום.

 


אין באמור לעיל להוות ייעוץ ו/או חוות דעת משפטית. כל מקרה יבחן לגופו.

זקוקים לסיוע?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

צור קשר

אנא השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם.

דילוג לתוכן